2013.06.05

ügyvédjelölti állás

Irodánk kezdő vagy maximum 1 éves gyakorlattal rendelkező ügyvédjelölt munkatársat keres.
Feladatok:
- ügyvédek munkájának segítése,
- szerződések, hatósági beadványok magyar, ill. idegen nyelvű szerkesztése, előkészítése (jogi fordítás),
- fizetési meghagyások, végrehajtási lapok készítése,
- cégeljárásban való közreműködés,
- peres, peren kívüli képviselet,
- kárrendezési ügyek lebonyolítása,
- kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:
- érdeklődés a polgári, társasági, gazdasági, biztosítási jog iránt,
- angol és/vagy német nyelv magas szintű ismerete írásban és szóban egyaránt,
- pontos, precíz, önálló munkavégzés,
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny jelent:
- mindkét nyelv (angol és német) egyaránt magas szintű, tárgyalóképes ismerete,
- ügyvédi irodában szerzett gyakornoki tapasztalat.

A fényképes önéletrajzokat a schuszter@parallellaw.hu e-mailcímre várjuk magyar, illetve idegen nyelven.
Budapesti Ügyvédi Kamara nyilvántartási szám: 0129 / Bankszámla adatok: Unicredit Bank Hungary Zrt.
HU09 1090 0028 0000 0007 6844 0423 (HUF) / HU23 1091 8001 0000 0007 6844 1345 (EUR)